Skip to Content

PLURES AIR

Hayat Hızlanır,
Biz Hızlanırız!

Özel Uçak Kiralama Sayesinde Gökyüzünde Ayrıcalığı Yaşayın

Özel uçak kiralama hizmetleri, hem ihtiyaçlarınızın daha hızlı karşılanabilmesi hem de kendinizi ayrıcalıklı hissedebilmeniz adına Plures Air'ın yıllardır vermekte olduğu güvenilir hizmetlerdendir. Şirketimizin yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda sunduğu özel uçak kiralama hizmetleri arasında, özel jet, ambulans uçak, yolcu ve kargo uçağı kiralama hizmetleri bulunmaktadır.


özel jet kiralama
Özel Jet Kiralama Hizmeti Nedir?
Özel uçak kiralama hizmetlerimiz arasında yer alan özel jet kiralama hizmetimizden, bireysel veya kurumsal olarak yapacağınız iş seyahati ya da tatillerinizde faydalanabilir, tarifeli uçuş gerçekleştirilmeyen noktalara uçma imkânı bulabilir ve herhangi bir yere acil olarak ulaşması gereken evrak veya dokümanlarınızın gönderimini rahatlıkla yapabilirsiniz.
Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti Nedir?
Şirketimiz, kendi filosu ve kiralama portföyünde bulunan uçaklar ile ambulans uçak kiralama hizmeti de vermektedir. Böylece, özel uçak kiralama hizmetlerinin bir diğer kolu olan bu hizmet ile hasta veya yaralıların bulundukları bölgeden bir başka bölgeye taşınmasında kolaylık sağlanmakta, zamandan da tasarruf edilmektedir. Söz konusu sağlık olduğu için özel uçak kiralama hizmetleri arasında farklı bir konumda bulunan bu hizmet ile sadece bireylerin değil, organın transferleri de yapılmakta, ayrıca doğal afet gibi durumlarda tıbbi tahliyeler de gerçekleştirilebilmektedir.
Hizmet bedeli, transferin gerçekleşeceği noktalar arası uzaklık, uçak cinsi ve kara ambulansı desteği alınmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Artan bütçenin birey tarafından karşılanamayacak olması durumunda, firmamız, daha düşük bütçeli olan tarifeli hava yolları vasıtasıyla doktor nezaretinde hasta transferi hizmeti de sunmaktadır.
Yolcu Uçağı Kiralama Hizmeti Nedir?
Özel uçak kiralama hizmetlerimizin bir diğer kolu, yolcu uçağı kiralama hizmetidir. Rota, kalkış tarihi ve saati gibi uçuşa dair özellikleri seçebilme imkânı sunan bu hizmet sayesinde, minimum 50 kişilik kalabalık gruplar bir arada seyahat etmenin ayrıcalığını tadabilmektedir.
Kargo Uçağı Kiralama Hizmeti Nedir?
Firmamızın özel uçak kiralama hizmetleri arasında kargo uçağı kiralama hizmeti de bulunmaktadır. IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) üyesi olan acentemizin kiralama hizmeti verebildiği kargo uçakları ile maddi değeri yüksek veya acil gönderiler ile tehlikeli madde içeren veya tonlarca ağırlıkta olan kargolar, havalimanı olan tüm noktalara ulaştırılabilmektedir. Bu hizmet, kargo departmanımızın kendisine iletilen talepleri değerlendirmesi ve gönderinin uygun özellikler taşıması durumunda verdiği onay ardından başlamaktadır.
Ne Kadar Süre Önce Talepte Bulunabilirim?
Talebinizi şirketimize, özel jet kiralama hizmetleri için seyahatten 2-4 saat önce; yolcu ve kargo uçağı kiralama hizmetleri içinse hizmetin alınmak istendiği tarihten 4-8 gün önce iletmeniz gerekmektedir. Hasta transferi için kiralanan ambulans uçaklar da 2-4 saat arasında hazır olmaktadır. Ancak, tarifeli uçuş yapan hava yolları ile transfer yapılacaksa, hastanın sedyeli veya sedyesiz uçuş yapması ve gerekli izinlerin alınması gibi durumlar nedeniyle süreç farklılık gösterebileceğinden, transfer işleminden en az 2/4 gün önce taleplerin belirtilmesi gerekmektedir.

Siz de firmamızın özel uçak kiralama hizmetlerinden faydalanmak ve hem işlerinizi daha hızlı çözüme kavuşturmak hem de kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

7/24 Uçağınız Hazır!
Plures Air