Skip to Content

Hava Kargo Taşımacılığı Ne Demektir?

Hava kargo taşımacılığı, en genel tanımıyla, hava yoluyla taşınmaya elverişli kargoların kilometrelerce öteye, hava araçlarıyla taşınması işlemidir. Hızı dolayısıyla kara ve deniz yolu kargo taşımacılığını gölgede bırakmaya başlayan bir hizmet olarak da günümüzde öne çıkmaktadır.

Plures Air'a Başvurarak Kargo Gönderebilir Miyim?

Hava kargo taşımacılığı, çağımızın neredeyse her konuda hızlı hareket etmemizi gerektirmesinden dolayı gittikçe önem kazanmıştır. Şirketimiz de çağın gerekliliklerine uymakta ve bu alanda da siz değerli müşterilerine kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Firmamız IATA yani Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği üyeliği bulunan bir acente olup bu özelliği ile yurt içinin yanı sıra uluslararası platformda da kaliteli ve güvenilir hizmetler sunduğunu müşterilerine garanti etmektedir.

Taşınması talebinde bulunduğunuz her türlü gönderiniz, hava kargo taşımacılığı hizmeti sunan firmamız güvencesi ile hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde dünya genelindeki istediğiniz teslim noktasına ulaştırılmaktadır.

Ne Tür Kargolar Gönderebilirim?

İster küçük boyutlara sahip evrak, koli, doküman, numune gibi gönderileriniz isterseniz de büyük boyutlara sahip olan sağlık ekipmanları, ev eşyaları, spor malzemeleri, müzik aletleri gibi gönderileriniz güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Bunlara ilaveten, evcil hayvan, cenaze gibi özel gönderileriniz için de firmamızın hava kargo taşımacılığı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Aciliyet arz eden, hassas nitelikli ya da bu yöntemle gönderilmesi mümkün olmayan gönderileriniz içinse şirketimiz, kargo uçak kiralama hizmeti vermektedir.

Hava Kargo Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

Hava kargo taşımacılığı, kara ve deniz yolu kargo taşımacılığının kimi dezavantajlarını avantaja çevirmektedir. Taşınması talebinde bulunduğunuz kargolarınızın hızlı ve sağlam şekilde teslim noktalarına ulaşmasını istemeniz en doğal hakkınızdır. Hava kargo taşımacılığının en büyük avantajı olan hızlı teslimat özelliği sayesinde gönderileriniz, diğer kargo taşıma yöntemlerine nazaran daha az süre sarsıntıya ve yolculuk süresine maruz kaldığı için kargolarınızın alıcısına zarar görmeden, hızla ulaştırılması imkânına sahip olursunuz.

Bunların yanı sıra, yurt içinde her yere teslimatı sağlanan gönderileriniz, yurt dışında da hemen hemen istediğiniz her noktaya gönderilebilir.

Hizmet Kapsamında Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Hava kargo taşımacılığı hizmetinden yararlanabilmek için deneyimli çalışanlarımız ile iletişime geçmeli, firmamız aracılığıyla göndermek istediğiniz teslimatınızın taşınabilirliği ve özel durum içeren bir niteliğe sahip olup olmadığı hakkında bilgi almalısınız. Yetkililerimiz, sizleri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirerek yapmanız gerekenler hakkında sizlere memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

Hava kargo taşımacılığı hizmeti veren firmamıza, istediğiniz işlem hakkında talep oluşturmak veya gönderileriniz hakkında bilgi almak için 7/24 başvuruda bulunabilirsiniz.

7/24 Uçağınız Hazır!
Plures Air