Skip to Content

Seyahat Yönetimi

PLURES AIR

Seyahat Yönetimi

TÜRSAB ve IATA belgesine sahip Plures Air, bireylerin veya grupların yıl içerisinde kültürel anlamda zenginleşmek için yurt içi ve yurt dışına yaptıkları ziyaretleri özel tur hizmeti; şirketlerin iş seyahatleri için dünya genelinde farklı noktalara yaptıkları ziyaretleri ise kurumsal seyahat yöntemi kapsamında titizlikle planlamakta, seyahat süresince müşterilerinin tüm gereksinimleri eksiksiz karşılamaktadır.

Siz de şirketimizle iletişime geçerek turizm ve havacılık alanına dair ihtiyaçlarınızı tek bir elden karşılama imkânına sahip olabilir, zamandan tasarruf ederken size özel hizmetler almanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Özel Tur Hizmeti Nedir?

Özel tur hizmeti, bireylerin ya da küçük grupların yurt içi veya yurt dışındaki herhangi bir noktaya yapmak istedikleri seyahate yönelik ihtiyaçların özel hizmetlerle paket hâlinde karşılanmasıdır. Bu kapsamda verilen hizmetler temel olarak: İhtiyaca yönelik seyahat programının belirlenmesi, güzergâh planlaması, özel uçak ve lüks araçlarla ulaşım, otel rezervasyonu gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Özel tur hizmetinden faydalanarak seyahat planlaması için harcayacağınız süreyi sıfıra indirir, sadece ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış program sayesinde beklenmedik durumlarla karşılaşmadan anı yaşama fırsatı bulursunuz.

Kurumsal Seyahat Yönetimi Nedir?

Kurumsal seyahat yönetimi, şirketlerin toplantı vb. amaçlarla yurt içi ya da yurt dışına yapacakları ziyaretlerin tüm aşamalarının titizlikle planlanıp ihtiyaçlara yönelik çözümlerin üretilmesidir. Firmamız tarafından seyahat yönetimi gerçekleştirilen şirketler turizm ile havacılık hizmetlerini tek bir noktadan almanın avantajını yaşamakta, böylelikle aksilikler sebebiyle oluşabilecek performans kaybından uzak bir şekilde seyahat etme fırsatı bulmaktadırlar.

Uçak bileti işlemleri, kişilerin havaalanında uğurlanması ve karşılanması, özel hava alanı transferi, şoförlü araç kiralama, yurt dışı seyahatlerinde zaman kaybı yaşatan vize başvurusu ve takibi işlemleri, otel rezervasyonu vb. hizmetler, kurumsal seyahat yönetimi hizmetlerimiz kapsamındadır.

Yapmayı planladığınız bireysel ve kurumsal seyahatlerinizde size özel paket hizmetler sunan Plures Air'ı tercih edin, seyahatinizi detaylı bir şekilde planlayan profesyonel bir çözüm ortağınız olsun!

7/24 Uçağınız Hazır!
Plures Air