Skip to Content

PLURES AIR

Hayat Hızlanır,
Biz Hızlanırız!

plures air
plures air

Plures Air, tüm hava yolu ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler üreten deneyimli ekibiyle havacılık sektörünün her alanında kaliteli hizmetler sunarak en iyi uçuş deneyimini kazanmanızı amaçlıyor.

Özellikle havacılık alanında duyulan acil ihtiyaçlara yönelik sunduğu çözüm odaklı hizmetleriyle markalaşan Plures Air, daima ulaşılabilir olması ve hizmetlerini ivedi bir şekilde uygulamaya koyması nedeniyle müşterilerine zaman kazandırmakta, mevcut zamanın da daha verimli kullanılması için azami gayret göstermektedir.

Hizmetlerimiz

PLURES AIR Deneyimli personellerimizle havacılık alanındaki ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmak için hizmetinizdeyiz.

Havacılık
Hava Yolu Temsilciliği, Hava Yolu GSA, Hava Kargo, Hava Ambulansı, Hava Taksi, Turizm ve Sağlık Hizmetleri, Plures Air’ın sunmakta olduğu eşsiz havacılık hizmetlerinden yalnızca birkaçıdır.
Gsa
Plures Air, Genel Satış Acentesi (GSA) hizmetleriyle Türkiye’ye uçuş yapmak isteyen yabancı hava yolu şirketlerinin ülkedeki varlıklarını güçlendirmekte ve başarıya ulaşmalarını sağlamaktadır. Bu kapsamda Kargo ve Bilet GSA konusunda yabancı hava yolu şirketlerinin Türkiye pazarındaki marka değerini ve ticari satışlarını artırmak için tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini profesyonel bir şekilde yürütmektedir.
Sağlık Turizmi
Plures Healthcare; hastalarına modern tıbbi cihazlarla hizmet veren JCI sertifikalı sağlık kurumlarında, bekleme süresi olmaksızın uygun fiyatlarla çok çeşitli sağlık hizmeti sunmaktadır.
Turizm
TÜRSAB ve IATA belgesine sahip yetkili acente olarak, bireysel ve kurumsal müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.
Hava Kargo
Plures Air Cargo olarak, uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet veren ve IATA (Uluslararası Hava Taşımacılar Birliği) üyesi olan firmamız, Libyan Wings, Fly Crown Airlines ve Medsky Airways gibi havayolu firmalarının Türkiye’deki tek yetkili kargo satış acentesidir.
plures air
plures

Hizmetlerimize ihtiyaç duyulan her an ulaşılabilmesi gayesiyle 7 gün 24 saat çalışıyor, zamanınızı daha değerli kılmak için azami gayret gösteriyoruz.

7/24 Uçağınız Hazır!
Plures Air