Skip to Content

PLURES AIR

Uçağınız Hazır!, Zamansız Uçuşlar için Plures Air!

Image Description

Plures Air

İstanbul, Türkiye merkezli Plures Air, IATA üyesi ve TÜRSAB belgesi sahibi bir acente olarak havacılık ve turizm sektörleriyle ilintili geniş bir skala içerisine giren hizmetleri tek elden verir. Uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan Plures'in bilgisi, hizmet niteliği kapsamında kuruluşunda belirlediği hedeflere kısa sürede ulaşması değil, ulaştığı konumda sürdürülebilirliği koruması ve bu uğurda kendini sürekli güncellemesidir.

Plures'in özgecil yönetim ve hizmet anlayışıyla sektörde öne çıkmasının temel nedenleri arasında 7 gün 24 saat ulaşılabilir olması, acil ulaşım ihtiyaçlarını dahi eksiksiz karşılaması, bireysel ya da kurumsal tüm müşterilerine optimal hizmet bedeli yansıtması ve sunduğu hizmetlerde memnuniyet ile çözüm odaklı bir yaklaşım benimsemesidir.

Havacılık ve turizmin çerçevesi içerisine giren tüm ihtiyaçlarınız için Plures Air, bugün olduğu gibi yarınlarda da daima hizmetinizde!

20 Years of experIence

Hizmetlerimiz

PLURES AIR Deneyimli personellerimizle havacılık alanındaki ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmak için hizmetinizdeyiz.

Havacılık
Hava Yolu Temsilciliği, Hava Yolu GSA, Hava Kargo, Hava Ambulansı, Hava Taksi, Turizm ve Sağlık Hizmetleri, Plures Air’ın sunmakta olduğu eşsiz havacılık hizmetlerinden yalnızca birkaçıdır.
Gsa
Plures Air, Genel Satış Acentesi (GSA) hizmetleriyle Türkiye’ye uçuş yapmak isteyen yabancı hava yolu şirketlerinin ülkedeki varlıklarını güçlendirmekte ve başarıya ulaşmalarını sağlamaktadır. Bu kapsamda Kargo ve Bilet GSA konusunda yabancı hava yolu şirketlerinin Türkiye pazarındaki marka değerini ve ticari satışlarını artırmak için tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini profesyonel bir şekilde yürütmektedir.
Sağlık TURİZMİ
Plures Healthcare; hastalarına modern tıbbi cihazlarla hizmet veren JCI sertifikalı sağlık kurumlarında, bekleme süresi olmaksızın uygun fiyatlarla çok çeşitli sağlık hizmeti sunmaktadır.
TURİZM
TÜRSAB ve IATA belgesine sahip yetkili acente olarak, bireysel ve kurumsal müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.
Hava Kargo
Plures Air Cargo olarak, uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet veren ve IATA (Uluslararası Hava Taşımacılar Birliği) üyesi olan firmamız, Libyan Wings, Fly Crown Airlines ve Medsky Airways gibi havayolu firmalarının Türkiye’deki tek yetkili kargo satış acentesidir.

GENEL SATIŞ ACENTESİ OLDUĞUMUZ HAVA YOLLARI


PLURES AIR GSA

Libyan Wings Istanbul Office

LIBYAN WINGS

KARGO VE BİLET GSA

MEDSKY AIRWAYS

KARGO VE BİLET GSA
Medsky Airways Istanbul Office
Fly Crown Airlines Istanbul Office

Fly Crown AIRLINES

KARGO VE BİLET GSA

Fly Oya

BİLET GSA
Fly Oya Istanbul Office

Özel Uçak Kiralama

PLURES AIR Plures Air ile haftanın herhangi bir günü, günün herhangi bir saati iletişime geçilerek özel jet, özel ambulans uçak, yolcu uçağı ve kargo uçağı kiralama hizmetlerinden yararlanılabilmektedir.

7/24 Uçağınız Hazır!
Plures Air