Skip to Content

Özel Ambulans Uçak Kiralama

PLURES AIR

Özel Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Plures Air, dünya genelinde özel ambulans uçak kiralama hizmeti veren ve bu alanda sektörde bilinen bir firma olup ilgili uçuşları, ülke içinde T.C. Sağlık Bakanlığı, ülke dışında da ilgili resmî kuruluşlar tarafından akredite edilmiş firmalar -ve onlara ait ambulans uçaklar- ile organize etmektedir.

Özel ambulans uçak kiralama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an, 7/24, Plures Air ile iletişime geçebilir, firmamıza ait olan ya da kiralama portföyümüzde bulunan uçaklardan birini kiralayabilirsiniz.

Özel Ambulans Uçak Kiralama

Ambulans Uçak Nedir?

Transfer sırasında gerekli olabilecek araç gereçler ve sağlık ekipmanlarıyla donatılmış olan ambulans uçaklar, hasta ve yaralı bireylerin, sağlık personellerinin ya da organların bölgeler arasında transfer edilmesi için hizmet veren araçlardır.

Özel Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti Hakkında

● 7 gün 24 saat, dünyanın herhangi iki bölgesi arasında gerçekleştirilmesi gereken transferler için özel ambulans uçak kiralama hizmetinden faydalanılabilmektedir.

● Ambulans uçaklar, talep alındıktan sonra ilgili izin ve onayların akabinde minimum 2, maksimum 4 saat sonra kalkışa hazır duruma getirilmektedir.

● Özel ambulans uçak kiralama hizmetinden, planlanmış bir transfer için olduğu gibi beklenmedik durumlar yaşanması akabinde oluşan acil transfer ihtiyacını karşılamak için de yararlanmak mümkündür. Diğer bir deyişle ambulans uçaklar, sel, deprem vb. doğal afetlerde ve trafik kazalarında -yaralı sayısı bölgedeki kuruluşların kapasitesini aşıyorsa ya da herhangi başka bir nedenden ötürü- yaralıların başka bir bölgedeki sağlık kuruluşuna transfer edilmesi için de hizmet vermektedirler.

● Ambulans uçaklar, organların bulundukları bölgeden naklin gerçekleştirileceği bölgeye taşınması amacıyla da kullanılmaktadır.

● Genel kanının aksine ambulans uçaklar, olay yerine iniş yapamaz, güvenli bir iniş-kalkış için piste ihtiyaç duyarlar. Bu sebeple özel ambulans uçak kiralama hizmetinden faydalanılmak istendiğinde yaralının/hastanın, bölgeye en yakın havaalanına/havalimanına kara yoluyla transfer edilmesi gerektiği bilinmelidir. Benzer şekilde uçak iniş yaptıktan sonra da transfer işlemi, ilgili varış noktasına kadar kara yoluyla devam etmektedir.

Hasta Transferlerinde Plures Air'ın Rolü Nedir?

Özel ambulans uçak kiralama hizmetini yıllardır başarıyla vermekte olan Plures Air, kendisine talep geldiği anda, akredite edilmiş firmalarla iletişim kurarak gerekli işlemleri başlatmakta ve tüm sürecin takipçisi olmaktadır.

Özel ambulans uçak kiralama hizmetinin hızlı bir şekilde ve tek bir noktadan alınması amacıyla faaliyet gösteren Plures Air'ın kiralama portföyünde yer alan özel ambulans uçaklar, yurt içi ve yurt dışı transfer ihtiyaçları için kiralanabilmektedir.

Plures Air, ayrıca, tarifeli hava yolu firmalarıyla yapılacak olan transferleri ve havalimanı/havaalanı bağlantılı gerçekleştirilecek olan kara yolu transferlerini de organize etmektedir.

Özel Ambulans Uçak Kiralamak için Yapmanız Gerekenler

Plures Air'a telefon açarak, WhatsApp uygulamasını kullanarak, e-posta göndererek ulaşabilir; 7 gün 24 saat özel ambulans uçak kiralama hizmeti alma talebinde bulunabilirsiniz.

Hasta ya da yaralı transferi tarifeli hava yolları ile gerçekleştirilecekse sedyeli veya sedyesiz uçuş yapılması gibi kimi düzenlemelerin yapılması ve daha pek çok prosedürün tamamlanması için uzun bir hazırlık sürecine ihtiyaç vardır. Bu sebeple de ilgili transfer taleplerinin, minimum 4 Gün ila 1 hafta öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.

Özel ambulans uçak kiralama hizmeti almaya ihtiyaç duyduğunuz an, Plures Air yanınızda!

7/24 Uçağınız Hazır!
Plures Air