Skip to Content

Yolcu Uçağı Kiralama

PLURES AIR

Yolcu Uçağı Kiralama Hizmeti

Plures Air, özel uçak kiralama hizmeti kapsamında, kalabalık grubunuzla konforlu bir seyahat deneyimi yaşamanız için yolcu uçağı kiralama hizmeti sunmaktadır.

Uçak yolcuğu yapılmak istendiğinde, belirli kalıplara uyulması gereken uçuş tarifelerinden biri seçilmek durumundadır. Bu zorunlulukları ortadan kaldıran yolcu uçağı kiralama hizmetimiz sayesinde uçak yolculuğunuz standart kalıplardan çıkmakta ve sadece grubunuza özel hâle gelmekte!

Yolcu Uçağı Kiralama Hizmeti Nedir?

Yolcu uçağı kiralama hizmeti, iş, tatil, özel tur, organizasyon ve birçok farklı amaçla yapılacak seyahatte kalabalık gruplar tarafından tercih edilmektedir. Asgari 50 kişilik gruplara yönelik sunduğumuz hizmetimizden yurt içi ve yurt dışı bağlantılı tüm seyahatlerinizde faydalanabilirsiniz.

Firmamız, belirlenen gün ve saatte hazır hâlde bulunacak ve talepleri karşılayacak nitelikteki kiralama portföyünde yer alan uçakları sizlerin hizmetine sunarak tarifeli hava yolu firmalarından alınan hizmetlerde yaşanan zaman kayıplarının önüne geçmektedir.

Yolcu Uçağı Kiralama Hizmeti Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor?

Kalabalık gruplarla farklı amaçlarla gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde konforlu bir uçuş geçirmeniz için gerekli tüm hizmetleri bir arada size sunuyoruz.

Müşteri odaklı bir anlayışla faaliyet gösteren firmamızdan yolcu uçağı kiralama hizmeti aldığınızda, önceden belirlenmiş gün ve saatte yapılacak uçuşlara bağlı kalarak seçim yapmanız gerekmez; uçuş gününü, saatini, güzergâhı ve ikramları belirleme imkânına sahip olursunuz.

Hizmeti sayesinde aynı zamanda havaalanı kalabalığına karışmaz, check-in gibi işlemlerle uğraşmaz, rötar gibi nedenlerle zaman kayıpları yaşamazsınız.

Tarifeli hava yolları ile yapılacak seyahatlerde kalabalık grupların sınırlı kapasite sebebiyle ayrı ayrı yolculuk yapması gerekebilmektedir. Yolcu uçağı kiralama hizmetinin bu noktadaki avantajı ise bir arada yolculuk yapabilmenize olanak sağlamasıdır.

Yolcu Uçağı Kiralama Hizmetinden Yararlanmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Öncelikle uçuşunuzun istediğiniz vakitte sorunsuz olarak gerçekleşebilmesi için uçuş tarihinizden minimum 4-8 gün önce şirketimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Oluşturacağınız talepte, güzergâh, kişi sayısı, seyahat tarihi ile saati gibi bilgileri yetkililerimize bildirmeniz gerekmektedir. Talebiniz alınırken yolculuk esnasında sunulacak ikramları da, ek bir hizmet dâhilinde olmak kaydıyla, seçme özgürlüğüne sahip olduğunuzu unutmayın.

Kalabalık grubunuzla yapacağınız yolculukta zamandan tasarruf etmek istiyor ve uçuş süresi boyunca konforunuzdan taviz vermek istemiyorsanız siz de yolcu uçağı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

7/24 Uçağınız Hazır!
Plures Air